CP-202

7 / 10
از 4 کاربر
      رزين اکریلیک سه جزئی CP-202

رزین های سه جزئی CP-202 جهت ساخت خطوط افقی در کف خیابان ها و  جاده ها استفاده می گردد .  فیلم های حاصل می توانند تا  قطر2500 میکرون داشته باشد. این رزین ها ازسه جزء تشکیل شده شامل CP-202A وCP-202B آغازگر می باشد  که این شرکتدو جزءاول و دوم را به ترتیب در بسته بندی های 190 و 10 کیلوگرم ارائه می دهد. جزء اول هنگام ساخت رنگ استفاده  می شود. لیکن جزء دوم  و سوم قبل از اجرا به  رنگ  اضافه می شود.پیگمنت پذیری بالای این رزین باعث پذیرش حجم زیاد فیلر شده که نهایتاً علاوه برافزایش حجم جامد رنگ و ایجاد استحکام، کاهش قیمت را نیز به همراه دارد.

 

مشخصات فیزیکی رزین 

 نوع رزين

   اکریلیک سه جزئی

 طريقه تشکیل فیلم     

واکنش با آغازگر

 ظاهر

   مات، کهربایی

ویسکوزیته

  2±15  ثانیه

  (cup No.6 at25°C)

دانسیته

0.01±0.98  (g/cc)  

نقطه اشتعال

 ° C 8

واحد بسته بندی

  بشکه های 190 کیلو گرمی همراه 10 کیلو شتاب دهنده

شرایط انبار داری

  در دمای 25 درجه و سالن سر پوشیده به صورت درب بسته   

مدت انبار داری

حداقل یک سال

نسبت اختلاط (رزین/شتابگر/آغازگر)

(100/5/4)

توضیح:

آغازگر بنزوئیل پروکساید پودری نظیر   AKZO PERKADOX CH50

رزین را در پاتیل زیر میکسر ریخته ،میکسر را روشن و به آرامی پیگمنت ها و فیلر ها به ترتیب دانه بندی از ریز به درشت اضافه نمایید. توجه داشته باشید که رنگ هنگام تولید نباید گرم گردد.

پس از اختلاط اجزا سه گانه (CP202-A/CP202-B)آغازگر) رنگ حاصله بایستی سریعا" مصرف گردد، درغیر اینصورت با ایجاد حرارت علاوه بر خطر آتش زایی رنگ ژل می گردد.

صنایع شیمیایی کوشا رزین سینا آماده دریافت نظرات و راهنماییهای شما عزیزان خواهد بود لذا خواهشمند است نتایج حاصله از آزمایشات خود را به این واحد امر به ابلاغ فرمائید

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :